Cuma 14 Haziran 2024
Text Size

Blok Not

Özellikle ofis ortamında gündelik notlar almak için kullanılan işlevsel reklam araçlarından birisi blok notlardır. Promosyon olarak kullanılabilen bloknotlar küçük ama işlevi büyük reklam özelliğine sahiptir. Bloknot tasarımında firmaların veya işyerlerinin amblem veya logoları kullanılır. Bu nedenle bloknotlar kurumsallığı yansıtma özelliği taşır. Kapaklı ve küp şeklinde olmak üzere değişik şekillerde olabilen bloknotlar firmalar için eşsiz tanıtım araçlarındandır. Bloknot tasarımı yapılırken şu aşamalara dikkat edilmelidir.

Devamını oku...

Kart Vizit

Kart Vizit

 

Genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, ünvan ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır. Pazarlama çalışmalarında etkin olabilmek açısından profesyonel olarak tasarlanmış ve kaliteli bir kağıda basılmış olmalı, kolay okunabilir ve müşteri ile olası müşterilerinize ne sattığınızı ya

Devamını oku...

Ajanda

Promosyon ürünleri arasında en çok tercih edilen ve en gözde ürünlerin başında ajanda gelmektedir. Tarihli ajanda ve tarihsiz ajanda olarak iki başlık altında toplayabileceğimiz bu ürünler birbirinden farklı renk ve model seçeneklerini de sizlere sunmaktayız. Ajanda modelleri teknik olarak iki grupta incelenebilir.

Devamını oku...

Kurumsal Antetli Kağıt

Kelime anlamı olarak antet başlık demektir. Antetli kağıt da başlıklı kağıt olarak tanımlanabilir. Genellikle her çapta şirketlerin kurum ve kuruluşların üzerlerinde kendi kurumsal kimliklerini barındıran, varsa amblem veya logo içeren ve iletişim adreslerinin belli olduğu kağıtlardır. Bir nevi kurumsal kimlik ya da kartvizit olarak da adlandırılabilirler.

Devamını oku...

Afiş

Afiiş Tasarım

Afişler malzeme ve baskı teknikleri olarak da farklılık gösterir. Günümüzde baskı tekniklerinin gelişmesi sayesinde afiş tasarımları da özellikle boyut ve renk kalitesi açısından daha özgürleşti. Afiş tasarımlarının yanı sıra dış mekan reklam uygulamalarının da gelişmesiyle tasarım alanları zenginleşti.

Devamını oku...

El İlanı Ve Broşür

el ilanı broşür

 Tanıtım araçlarının en somut, en canlı ve en özel materyali broşürlerdir. Bir firmanın, bir ürünün veya bir etkinliğin broşürü istenildiği kadar bilgiyi ve etkiyi hedef kitleye ulaştırmak için oldukça önemli bir araçtır. Broşür çalışması, en çok başvurulan iletişim ve tanıtım materyalidir.

Devamını oku...