Cuma 14 Haziran 2024
Text Size

Metalize Etiket

 

Parlak yüzeyi sayesinde Opak gibi yırtılmaz ve albenisi olan Metalize cinsidir. Ürün kalitesini daha gösterişli göstermesi ile bilinir. Kuşe ve opak zeminli, Altın metalize olarak da bilinmektedir. Ribon baskısına uyum sağlayan etiket hammaddeleridir.

Devamını oku...

PP Opak

 

Opak Polipropilen (Opak PP) sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Plastik bazlı etiketler grubundandır ve suda & nemde bozulma göstermez. Isıya ve ışığa dayanıklı olan Opak Polipropilen, esnemez ve zorlanmadığı müddetçe kolay kolay yırtılmaz. Ribon baskısına uygun etiket hammaddeleri arasında yer almaktadır.

Devamını oku...

Şeffaf Opak

Şeffaf Polipropilen, Opak Polipropilen etiket ile aynı özelliklere sahiptir. İki etiket hammaddesi arasındaki tek fark Şeffaf Polipropilen etiketin yüzeyinin şeffaf olmasıdır. Bunun dışında, bu etiket hammaddesi de, sert bir yapıdan oluşmaktadır. Sudan ve nemden etkilenmezken aynı zamanda ısıya ve ışığa dayanıklıdır.

Devamını oku...

Termal Etiket

Termal Etiket

 

Termal Etiket Kağıt üzerine ribon kullanılmadan direkt olarak ısı yöntemi ile baskı alınır. Nem, alkol ve ışığa duyarlı olduğundan raf ömrü kısa bir etiket çeşididir. Sıcağa dayanıklı olmadığı için üzerindeki bilgiler kalıcı değildir.Genellikle düşük maliyetli olduğu için market etiketi, terazi etiketi, manav etiketi, kasap etiketi, şarküteri etiketi olarak kullanılmaktadır.

Devamını oku...

Karton Etiket

Karton Etiket

 

Kullanım (Uygulama) Alanları ve Özellikleri Özellikle tekstil sektöründe kumaşların yıkama talimatları, tip, beden ve barkod bilgilerini taşıyan, karton etiketlerdir. Genellikle son kullanıcıya satılan tekstil ürünlerinin içine veya üzerine plastik kılçıkla & ip ile uygulanır. Bilinen kromo karton başta olmak üzere fantezi, yaldızlı ve

Devamını oku...

Çıkartma Etiketler

Çıkartma Etiketler

Sticker Çıkartma Etiket; Çıkartma etiketler büyük bir kullanım alanına sahip olup her ürün üzerine uyum sağlayabilir. Arkası kendinden yapışkanlı opak beyaz, mat gümüş, parlak gümüş, Şeffaf, altın yaldız ve kuşe kağıt olarak her türlü renk şekli ve ebatlarda üretimi yapılır. Uygulamakta olduğumuz UV baskı ve

Devamını oku...